Subnautica’nın Yapımcılarından Yeni Oyun Müjdesi!

Subnautica, benim gibi talassofobi mağdurlarını pek de tatmin eden bir oyun değil. Fakat yıllar içerisinde spesifik mekanikleri ile pek çok oyuncunun gönlünü fethetmiş bir oyundan bahsediyoruz. Bu sebeple yapımcı Unknown Worlds’ün yeni oyun duyurusunu atlamak mümkün değil.

Şu anda “janr belirleyecek bir oyun” üzerinde çalıştıklarını ifade eden geliştirici ekip, oyunun gelecek sene erken erişimde olacağını duyurdu. Bu duyuru ile birlikte sessizce Unknown Worlds’ün PUBG’nin ana firması olan Krafton saflarına geçiş yaptığı da açıklandı.

Bildiğiniz üzere Krafton, devasa bir PUBG evreni yaratmak konusunda ısrarcı. Kendi kanatları altında çıkan her oyunu bir şekilde bu evrene bağlamak isteyen geliştirici, Unknown Worlds’ün yeni projesinin bir parçasını da yine PUBG alemi ile ilişkilendirmek istiyor olabilir. Fakat bundan emin olabilmek için oyunun ilk detaylarını beklememiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Subnautica’nın Yapımcılarından Yeni Oyun Müjdesi! için yorumda bulun

    Subnautica’nın Yapımcılarından Yeni Oyun Müjdesi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Subnautica’nın Yapımcılarından Yeni Oyun Müjdesi! için ilk yorumu yapabilirsin.