Asis Elektronik, Bilişim 500’de birincilik ödülünün sahibi oldu

Akıllı şehir teknolojileri ve finansal teknoloji sektörlerinde 15 yıldır faaliyet gösteren Asis Elektronik “Bilişim 500” ödüllerinde, Otomatik Tanıma ve Veri Toplama kategorisinde birincilik ödülünün kazananı oldu.

Türkiye’de akıllı şehir teknolojileri ve finansal teknoloji alanlarında ileri çözümler geliştiren Asis Elektronik, BTHaber tarafından gerçekleştirilen Bilişim 500 Ödülleri’nde, Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT) Donanımı alanında birincilik ödülünü kazandı.

Şehir teknolojileri alanında geliştirdiği, sağlamlaştırdığı vizyonu ile AR-GE projelerine ve yeni yatırımlarına hız kesmeden devam eden Asis Elektronik, manuel veri girişi olmadan bir bireyden, nesneden, görüntüden veya sesten bilgi toplamak için kullanılan OT/VT Donanımı teknolojilerinde yakaladığı büyük ivmeyle birincilik ödülüne hak kazandı.

Bilişim 500 Ödül Töreni’nde ödülü şirket adına, Asis Elektronik Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özyürek aldı. Özyürek, “Yerli ve milli imkânlarla geliştirdiğimiz teknolojik çözümlerimiz, bugün 3 kıtada seçkin ulaşım projelerinde kullanılıyor. Geliştirdiğimiz akıllı şehir teknolojileriyle ve ulaşımı kolaylaştıran mobil çözümlerle ülkemizde pazar lideri konumundayız. Türkiye’nin adını dünyada çok daha gür bir sesle duyurma hedefiyle çıktığımız yolda, 15. yılımızda bu ödülün sahibi olmak bizim için gurur verici. Birincilik ödülünü kazandığımız Otomatik Tanıma ve Veri Toplama Donanımı alanında yakaladığımız başarıyı ve tecrübeyi yeni yatırımlar, AR-GE çalışmalarıyla akıllı şehirler ile finansal teknolojiler alanlarında da sürdüreceğiz” dedi.

Bu yıl sektördeki 15. senesini kutlayan Asis Elektronik, tüm sistem ve teçhizatlarını kendi kaynakları ile üretmeye, Türkiye’nin yerli sermayeyle faaliyet gösteren sayılı şirketlerinden biri olmaya devam ediyor.

Katma değerli teknolojilerle, yerel ve global çözümler üreten öncü bir kurum olma vizyonuyla ilerleyen Asis Elektronik’in sunduğu ürün ve hizmetler, Türkiye’nin 81 ilinde, dünyanın 13 ülkesinde kullanılıyor. Şehirlerin ihtiyaçları doğrultusunda akıllı projeler oluşturarak sürdürülebilir, yenilikçi çözümler üreten Asis Elektronik, akıllı şehir teknolojileri alanında tüm dünyada bilinen bir marka olarak öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Asis Elektronik, Bilişim 500’de birincilik ödülünün sahibi oldu için yorumda bulun

    Asis Elektronik, Bilişim 500’de birincilik ödülünün sahibi oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Asis Elektronik, Bilişim 500’de birincilik ödülünün sahibi oldu için ilk yorumu yapabilirsin.